Hayat Sigortası

Hayat Sigortaları temel olarak yaşam kaybı ve maluliyet riskini teminat altına almaktadır. Ani ve beklenmedik bir durum karşısında ailenize veya size gerekli maddi desteğin sağlanması ve çalışamamanızdan kaynaklanabilecek giderlerinizi telafi edebilmeniz için alternatif olabilecek bir yıllık risk sigortasıdır. Vefatınız durumunda ailenize sizin belirleyeceğiniz tutarın ödenmesi, sevdiklerinizin yaşam standardını devam ettirebilmesi yanında sizin de kaza veya hastalık sonucu maddi sıkıntılarla karşılaşmanız durumunda size destek olacak bir araç olabilir.

Yıllık Hayat Sigortası

Sizin vefatınız durumunda geride bıraktığınız sevdiklerinize sizin belirlediğiniz tutarlarda ödeme yapılır. 1 yıl süreliğine yapılır ve her yıl yenilenir. Ek olarak maluliyet teminatı da alınabilir.

Uzun Süreli Hayat Sigortaları / Kredi Sigortası

Sizin vefatınız durumunda sevdiklerinizi güvence altına almanın yanında bankadan aldığınız uzun süreli kredi borcunuz için vefat durumunuza karşı güvence oluşturur.

Birikimli Hayat Sigortaları

Yaş sınırlaması olmadan, TL veya dövize endeksli olarak belirleyeceğiniz birikimi süre sonunda toplu yada aylık ödemeler şeklinde alabilirsiniz. Sigortalının vefatı halinde biriken tutar kar paylı olarak varislerine ödenir.

Dövize Endeksli Hayat Sigortaları

USD veya EUR olarak birikim yapılır. Süre sonunda birikim TL cinsinden tahsil edilir.

Bu plan hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile temasa geçmenizi tavsiye ederiz.