Kişiye Özel Check Up Projesi

Check up; herhangi bir yakınması olmayan kişide var olan gizli hastalıkların tanısına ve/veya ileride hastalığa yakalanabilecek durumların saptanmasına yardımcı olur.Böylece var olan hastalığın erkenden tedavisi veya oluşabilecek hastalıklar için koruyucu tedbir ve tedaviler ile hastalığın önlenmesi sağlanabilir.

Check-up veya tarama protokolleriyle bütün bu muhtemel hastalıkların araştırılması ve tespiti mümkün değildir. Ancak bireyin yaş, cinsiyet, genetik yapısı, yaşadığı toplum, yaptığı iş ve çalıştığı işyerinin ortamına bağlı olarak bazı hastalıkların ortaya çıkma riskini tespit etmek mümkündür. Bu nedenle Maçka E-LAB Laboratuvarı - Maçka E-Mar işbirliğiyle  geliştirilen kişiye özel check-up projesini sizler ile paylaşmak istedik.

Şirketimizin butik hizmet anlayışı ile hazırladığı  check-up programının  avantajları:

  • Kan vermek için laboratuvara gitmek zorunda değilsiniz. Sabah aç karnına yapılması gereken kan alma işlemi, evinizde veya ofisinizde yapılabilmektedir.
  • Testleriniz aynı gün çalışılır ve sonuçlandırılır. Test sonuçlarınız size e-mail, faks veya özel kurye ile ulaştırılır.
  • Check-up protokolü sırasında kişisel hikaye, fizik muayene, laboratuvar sonuçları ve radyolojik tetkiklerden elde edilen veriler uzman hekimler tarafından değerlendirilerek katılımcıya özel bir seansta aktarılır. Şüphelenilen hastalık varlığında ileri tetkik önerilir. Günlük aktiviteleri ile ilgili önerilerde bulunulur ve bireylerin sağlıklarını aktif olarak korumada bilinçli bir rol üstlenmeleri sağlanmaya çalışılır
  • Dönemsel takibi yapılır.
  • Arzu edildiği taktirde raporunuz ingilizce olarak da hazırlanır.

Daha detaylı bilgi için 0 212 296 31 50 nolu telefondan bilgi alabilir yada  info@elab.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.